27 Ağustos 2011 Cumartesi

Kitchenaid


Hani her genç kızın rüyası zetina dikiş makinası var ya, o artık Kitchenaid mixeri olarak değişmeli bir ekşi sözlük yazarının dediği gibi.

Esse'de 4 Eylül'e kadar kampanya var, bir alana bir bedava ve buna Kitchenaid de dahil!!! Tr'de 1300'e satılan mixer şimdi 650'ye geliyor, ama tabi bir ortak bulabilirsen!

Ben bulamadım, bu da böyle bir anımdı.

http://www.esse.com.tr/ProductDetails.aspx?ProductID=21413

Edit: Ortak buldum, Esse'yi aradım, yaklaşık 4-5 şubesi ile konuştuktan sonra Kozzy Esse'yi aradım, telefondaki kız şu an ellerinde bulunmadığını fakat gelip satın alırsak geldiği zaman bize ulaştıracaklarını söyledi. Ortağa söyledim, taaa Rumeli Hisarından kalkıp geldiler, ben onlardan bi 5 dakika önce vardım, görevliye sordum, bi dakika dedi gitti içeriye, geldiği zaman bahanelerden bahane beğeniyordu, efendim yokmuş öyle bir şey ellerinde kalmamışmış. E dedim telefondaki kadın bana var kampanyadan yararlanırsınız ama sonra elinize ulaşır dedi dedim. Yok efendim bilmem kimi aramış yokmuş, yapamazlarmış.
Bir tek Suadiye Esse'deki bey yardımcı oldu, onunla kampanyanın ilk günlerinde konuştuğumuzda henüz vardı ellerinde. O gün aradığımdaysa bir tane kalmıştı ellerinde ve eğer onu satın alırsanız size bir o kadarlık hediye çeki verebiliriz dediler, o nedenle ordan yararlanamadık.

Esse'den bildiğin soğudum. Birbirlerinden haberleri yok, kampanyaya dahil mi değil mi haberleri yok, geliyorsun, yok öyle bir şey diyorlar. Zaten yedek parça desteğinde de sorun çıkarıyorlarmış. http://cafefernando.com/turkce/narli-sorbet/
Şurda okuduğum kadarıyla.

Yurt dışından alıp adaptörle kullanmak vallahi daha mantıklı. En azından daha ucuz ve türlü türlü aparatlarını alabilirsin yine daha ucuza. Burda bir de Öztiryakiler satıyormuş. Onlarınkinin fiyatını sordum, Cengiz Bey'le görüştüm 610 Euro'ymuş fiyatı, %35 iskontoyla 396.5 Euroya satıyoruz ve evinize kargoluyoruz dedi. Tek sorun beyaz satmaları. (Endüstriyel satış yaptıkları içinmiş) Şu an fiyatı 987'ye geliyor. Düşün yani Esse maksimum indirim yaptığında en son 899'a satmıştı. Hem pahalı hem de 3-5 tane getiriyorlar. Ay çok kızgınım.

Esse benden sınıfta kaldı. Bana verdiği tek ders, bir daha telefondakinin adını almakla kalmayıp ses kaydını açmak gibi paranoyak bir hareket oldu.

Ne biçim Türkiye distribütörüyse.

2 yorum:

 1. mutfak eğer ankastre ise kesinlikle siyahı alınmalı bunun. öyle güzel.. öyle şık duruyor ki :)

  bu arada ben çay alıyım :)

  ps: bu bloğa güzel bir template lazım. ciddiyim. yardım ediyim size bu konuda.

  ugurgucarslan [at] gmail [nokta] com

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle elinize sağlık . Şu anda artık bende bir kitchenaid mikser sahibiyim ve çokta memnunum ben kendi çalıştığım firmadan bir adet edindim sadece beyaz rengi var ancak 990TL sadece 15 marta kadar devam eden bir kampanya dahilinde kesesine uyan herkesi bir adet kitchenaid sahibi yapmak isteriz =)
  Hep söylerlerdi gıda okumuş biri olarak bende içim rahat bir biçimde söylüyorum artık Kitchenaid sahibi olmak ayrıcalık =) siz yorulmayın mikseriniz yorulsun
  Sitemizde de satışta ancak arayarak da bilgi alabilirsiniz taksit olanağı ve havale seçeneği de mevcut ( http://www.cafemarkt.com ) bu arada bloğumuza sizleride bekleriz işinize yarayacağına inanıyorum

  YanıtlaSil